Pierwsza pomoc

Każdy członek naszego zespołu ma za sobą ogrom doświadczeń i ciekawych historii! Które z pewnością niejednokrotnie przytoczy podczas nauki.
Pomogą one zrozumieć jak ISTOTNA jest posiadanie KURSU PIERWSZEJ POMOCY
Zajęcia możemy przeprowadzić w Twojej firmie, szkole, przedszkolu Twojego brzdąca lub warunkach domowych.
Tylko od Ciebie zależy gdzie i kiedy, mamy się stawić i wprowadzić Cię w naszą medyczną przygodeę, której staniesz się własnym BOHATEREM.
W jaki sposób pomożemy Ci odnieść sukces i uzyskać MEDAL PIERWSZEJ POMOCY
Każdy z nas, bez względu na wiek przyswaja wiedzę w inny sposób dlatego i MY w tej kwestii jesteśmy otwarci na WAS

  • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE
  • FILMY INSTRUKTAŻOWE

Posiadamy specjalistyczny sprzęt szkoleniowy ale ważniejsze jest nasze przygotowanie- staramy się jak najlepiej przygotować Was do kryzysowej sytuacji. 

ĆWICZENIA W GRUPACH lub PARACH na realistycznych manekinach, które odwzorowują anatomiczną budowę człowieka lub kolorowe MISIE, które potrzebują pomocy Twojego dziecka

Każde spotkanie jest indywidualnie dostosowane do TWOICH / WASZYCH warunków

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różni jesteśmy dlatego opowiedz nam o swoich potrzebach a my przygotujemy OFERTĘ pod Twoje możliwości.

DNI BEZPIECZEŃSTWA – poczuj się jak w filmie i na podstawie naszych scenariuszy wypadkowych uruchom swoją wyobraźnie!

Dzięki manekinom, sztucznemu dymowi, odpowiedniemu nagłośnieniu oraz grze aktorskiej zaangażujesz każdego w ten wyjątkowy ratowniczy pokaz.

Dodatkowo po czasem, drastycznym pokazie zapewnimy konsultacje z fizjoterapuetą, który na podstawie wywiadu przeprowadzi odpowiedni masaż i dostosuje codzienne ćwiczenia do każdej grupy wiekowej.

Pokazy ratownictwa

Czy nauka musi się kojarzyć z nudą Absolutnie nie – jesteśmy temu przeciwni dlatego oferujemy atrakcyjne dla oka małego i dużego widza pokazy ratownictwa.

Podczas pokazu wspólnie z nami pomagasz przywrócić do życia głównego bohatera. Być może to właśnie Ty w tej historii będziesz HERO

Pokazy rewelacyjnie sprawdzają się podczas większych eventów, pikników rodzinnych oraz ośrodków edukacyjnych.

Mamy wówczas szansę dotrzeć do większej ilości przyszłych ratowników a także uświadomić jak te umiejętności są niezbędne w naszym codziennym życiu!

DAJ SZANSĘ SOBIE I INNYM!

Przeżyj to z Nami!

Uczymy jak ratować życie – zamów szkolenie i czuj się bezpiecznie!